Конотопська міська рада
Виконавчий комітет
Р І Ш Е Н Н Я

від 24.09.2007 № 354
м.Конотоп

Про встановлення структури
тарифів на послуги з утримання
будинків і споруд
та прибудинкових територій

Відповідно до Законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про житлово-комунальні послуги”, “Про ціни і ціноутворення”, постанови КМУ № 560 “Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій”, рішення виконкому від 09.07.2007 № 238 “Про визнання виконавців житлово – комунальних послуг”, в зв’язку з тим, що КРЕП “Центральне”, ЖРЕП “Житлосервіс”, ТОВ ЖЕД “Південна”, ТОВ ЖЕД “Сім вітрів” на конкурсній основі отримали право на виконання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій житлового фонду, на підставі розрахункових матеріалів підприємств щодо обґрунтованості тарифів,

виконком міської ради в и р і ш и в:

1. Затвердити структуру тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в розрахунку на рік відповідно до додатку 1.
2. Погодити структуру тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в розрахунку на рік відповідно до додатку 2.
3. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконкому від 23.04.2007 № 160 “Про встановлення структури тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та при будинкових територій”.
4. Керівникам ТОВ ЖЕД “Сім вітрів” Гопці А. М., ТОВ ЖЕД “Південна” Ткаченку О. М., ЖРЕП “Житлосервіс” Олефіренку М. І., КРЕП “Центральне” Григоренко А. Г. довести дане рішення виконкому до відома споживачів у порядку, встановленому законодавством.

Міський голова                                                                         І.М.Огрохін

Рішення “Про встановлення структури тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій” завантажити документ разом з додатками