artek   Літо. Чарівне, веселе, загадкове, різнобарвне, казкове, наповнено різними несподіванками. Саме таким літо 2011 року запам’ятають 8 дітей, які нещодавно повернулись з міжнародного дитячого центру “Артек”. Скільки вражень, емоцій, задоволень від відпочинку. Нові знайомства, відкриття, спілкування, відпочинок на березі моря.

Діти під час відпочинку відвідали замок “Сууксу”, Ялтинський дельфінарій, зоопарк, піднімались Кримськими туристичними маршрутами на гору Аю-Даг, зустрілись на “Артекдансі” з Оленою Шоптенко, Дмитром Дігусаром, героїнями серіалу “Універ” – улюбленцями дітей. Надовго запам’ятається прогулянка морем, на катері, до братів-близнюків Адалларів, Ведмідь-гори. А розважальні програми для дітей, самостійна участь в житті табору “Озерний” – все це неперевершено!

Коли дітей запитали про їх враження від відпочинку в МЦД “Артек”, майже в один голос діти відповіли: “Це, мабуть, найщасливіші миті мого життя”. А ці казкові миті допомогли дітям відчути відділ молоді, сім’ї  спорту Конотопської міської ради на чолі із завідувачем Юрієм Івановичем Лемішем. Батьки та діти щиро вдячні йому за турботу, небайдужість та допомогу в здійсненні дитячих мрій. Нехай ці щасливі миттєвості двадцятиодноденного відпочинку ІV зміни “З днем народження, Артек” в таборі “Озерний” МЦД “Артек” будуть не останнім кроком для досягнення дитячих мрій.