IMG_720111 липня в приміщенні міської ради міський голова Василь Дзед за участі секретаря міської ради, керуючого справами виконкому, заступників міського голови, керівників структурних підрозділів міської ради провів робочу нараду. Під час наради було заслухано інформацію начальника відділу житлово-комунального господарства управління ЖКГ Артема Колесникова про роботу комунальних підприємств міста за минулий тиждень. Зокрема, Артем Юрійович зазначив, що станом на 08.07.2011 до житлово-експлуатаційних дільниць надійшло 36 звернень від мешканців міста, виконання яких було забезпечено у робочому порядку протягом однієї доби.

На даний час в місті продовжуються виконуватися планові роботи по поточному ремонту покрівель багатоповерхових житлових будинків згідно розроблених графіків за зверненнями мешканців. На сьогодні з 737 звернень виконано 360, що становить 48,8% від загальної кількості.

В своєму виступі Артем Юрійович звернув увагу також на проведені протягом тижня роботи по вирізанню ґрунту з узбіч дороги, по прочищенню зливних каналізацій після дощів, поточному ремонту доріг.

На засіданні були заслухані й інші питання: про оперативну ситуацію в місті за тиждень, що минув; стан виконання доходів міського бюджету; виконання показників соціально-економічного розвитку міста за І півріччя 2011 року; споживання води та електричної енергії бюджетними закладами.