Публічна інформація

НАБОРИ ДАНИХ, ЯКІ ПІДЛЯГАЮТЬ ОПРИЛЮДНЕННЮ У ФОРМІ ВІДКРИТИХ ДАНИХ

Доступ до публічної інформації

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

Оформлення запитів на інформацію

Запит на інформацію – це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні. Запит на інформацію має містити:

1. ім’я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку, якщо такий є;
  2. загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;
  3. підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

Порядок реєстрації запитів на інформацію

Запити на інформацію, що надходять на адресу міської ради та виконавчого комітету приймаються в робочі дні з 8.00 до 12.00 та з 13.00 до 17.15, (в п»ятницю до 16.00),  реєструються в загальному відділі міської ради в робочі дні з 8.00 до 12.00 та з 13.00 до 14.00 (в п’ятницю до 12.00):

• в каб.116 – від юридичних осіб та фізичних осіб; тел. (054 47) 2 35 61, 2 51 36;

У разі, якщо з поважних причин (інвалідність, обмежені фізичні можливості тощо) особа не може подати письмовий запит, його має оформити відповідальна особа з питань запитів на інформацію, обов’язково зазначивши в запиті своє ім’я, контактний телефон, та надати копію запиту особі, яка його подала.

Запити на інформацію можна подати:

• телефоном: (054 47) 2 35 61, 2 51 36;
  • факсом: (054 47) 2 31 04;
  • поштою: 41600, м. Конотоп, пр.Миру, 8, міськвиконком;
  • електронною поштою: radakonotop@ukr.net

Відповідні форми для заповнення можна отримати  в загальному відділі міської ради (каб №116) та завантажити нижче.

Головне завдання виконавчого комітету Конотопської міської ради полягає в тому, щоб забезпечити оперативне реагування на звернення та позитивне вирішення питань, порушених у заявах, скаргах, пропозиціях, або надання обґрунтованого роз’яснення у разі неможливості задоволення прохання заявника. Основна увага керівництва міської ради, під час проведення особистих прийомів, зосереджена на забезпеченні зручних умов для громадян, які звертаються за допомогою. Прийоми проводяться в приміщенні виконавчого комітету міської ради як в робочий так і в поза робочий час, з виїздом за місцем проживання та трудової діяльності громадян.  Діалог влади та громадян повинен бути максимально комфортним для кожного жителя Конотопа.                                                                                   Щовівторка з 9-00 до 10-00 в приміщені міськвиконкому працює «гаряча» телефонна лінія з керівництвом виконавчого комітету міської ради та цілодобова «Служба 15-06». За інформацією щодо проведення прийомів звертайтесь за адресою : м.Конотоп, пр. Миру,8, каб.№116 (тел.2-51-36) або на офіційний веб-сайт міської ради : radakonotop@ukr.net

Форми для подання інформаційного запиту:

Рішення виконкому №136 від 31.05.2018 “Про  розмір та порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є виконавчий комітет міської ради”

Перелік відомостей для службового користування

Механізм здійснення громадського контролю

орядок
складання та подання запитів на публічну інформацію у виконавчому комітеті Конотопської міської ради

Порядок складання та подання запитів на публічну інформацію

Інструкція з діловодства у виконавчому апараті міської ради