Конотопська міська рада
Виконавчий комітет
Р І Ш Е Н Н Я

від 24.09.2007 № 351
м.Конотоп

Про житлово – комунальні послуги

Відповідно до Законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про житлово-комунальні послуги”, з метою удосконалення системи управління забезпеченням надання споживачам міста якісних житлово – комунальлних послуг

виконком міської ради в и р і ш и в:

1. Визначити виконавцями послуг з:
1.1. водопостачання та водовідведення КП “ВУВКГ”, БМЕУ № 5, ДП “Авіакон”;
1.2. теплопостачання КП “Енергія”, КП “Теплогарант”, КП “Тепло”, ДП “Теплодар”, ТОВ “Тепловодпостач”, ДП Авіакон”, БМЕУ № 5, АТЗТ “Сигмус”, відділкову лікарню;
1.3. вивезення твердих побутових відходів, рідких та густих нечистот ТОВ КП “Флора”, ПП Дідусєва О. К., ПП Тельного В. Б., ПП Войтенко Л. М., ТОВ ЖЕД “Південна”.
2. Погодити ( тимчасово, з 01.10.2007 до 1.01.2008) ПП Войтенко Л. М. застосування тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів, рідких та густих нечистот при розрахунках зі споживачами даних послуг в розмірі, що не перевищує рівень тарифів, встановлених рішеннями виконкому від 28.07.2006 № 261 “Про погодження тарифів на послуги по вивезенню твердих побутових відходів, рідких та густих нечистот, прийманню та розміщенню твердих побутових відходів на міському звалищі для населення та бюджетних організацій” та № 297 “Щодо встановлення тарифів на комунальні послуги, які надаються підприємствами міста суб’єктам господарювання та іншим споживачам”.
3. ПП Войтенко Л. М. в термін до 01.12.2007 підготувати розрахункові матеріали та в установленому законодавством порядку надати до виконкому міської ради для прийняття рішення.

Міський голова                                                                         І.М.Огрохін