supruniДо Конотопа після зборів в Естонії та Фінляндії завітала одна з найкращих біатлоністок України, чемпіонка Європи та переможниця етапу  Кубка світу з біатлону, вихованка ДЮСШ М.Г.Маміашвілі Інна Супрун. Вона зустрілася з міським головою Конотопа Василем Дзедом.

Уславлена спортсменка розповіла про підсумки останнього змагального сезону, про плани на майбутнє. Після поїздки на батьківщину Інна у  складі збірної України продовжить підготовку у центрі олімпійської підготовки із зимових видів спорту в Тисовці, Івано-Франківської області, до літнього чемпіонату світу.

Міський голова розповів про життя  міста, про основні напрямки молодіжної політики міської влади, наголосив на значенні фізичної культури та спорту в житті молоді.