Відділ міської ради по роботі із субєктами

підприємницької діяльності

Начальник відділу міської ради по роботі із суб’єктами підприємницької діяльності, інспектор праці – Журавель Наталія Михайлівна кабінет №407.

Головний спеціаліст відділу міської ради по роботі із суб’єктами підприємницької діяльності – Доля Ольга Анатоліївна кабінет №407.

Завідувач сектору контролю по дотриманню законодавства про працю відділу міської ради по роботі із суб’єктами підприємницької діяльності, інспектор праці – Шанайда Ірина Володимирівна кабінет №408.

Головний спеціаліст сектору контролю по дотриманню законодавства про працю відділу міської ради по роботі із суб’єктами підприємницької діяльності, інспектор праці – Циганок Інна Володимирівна кабінет №408.

Телефон: 2 30 26

Електронна пошта відділу: bizneskonotop@ukr.net

Сторінка на Фейсбук «Відділ підприємництва» https://www.facebook.com/bizneskonotop

Графік прийому громадян з особистих питань