Bashkirov28 липня в приміщенні міської ради під керівництвом секретаря міської ради Миколи Башкирова відбулося чергове засідання комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, в ході якого розглядалися питання: стан заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах міста, перевірка суб’єктів підприємницької діяльності щодо виплати мінімальної та на рівні мінімальної заробітної плати; стан виплати заробітної плати на підприємствах ТОВ «КЗРДП», ПМП «Істок», ВАТ «КЗРДП», ТОВ «НВО Червоний металіст».

Стосовно першого питання інформацію запропоновано взяти до відома та надалі продовжувати моніторинг з метою недопущення зростання заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах міста.

Обговоривши друге питання, вирішено: інформацію в.о. начальника управління ПФУ по м.Конотопу взяти до відома, а членам тимчасової комісії у межах повноважень здійснювати постійний контроль за дотриманням мінімальних гарантій з оплати праці.

Стосовно третього питання вирішено: міському управлінню праці та соціального захисту населення  підготувати та направити лист президенту ТОВ «КЗРДП» щодо вирішення питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємстві; у серпні заслухати керівників підприємств «КЗРДП», ПМП «Істок», ВАТ «КЗРДП», ТОВ «НВО Червоний металіст» про проведену роботу щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати.