gromad3 серпня 2011 року в приміщенні міськвиконкому відбулось чергове засідання членів Громадської ради при виконавчому комітеті міської ради.

На цьому засіданні розглядалось питання перспектив подальшої організації об’єднань співвласників багатоповерхових будинків (ОСББ) в місті Конотоп. Окрім членів громадської ради на засіданні були присутні: Дзед Василь Іванович—міський голова; Фалько Анатолій Петрович—керуючий справами міськвиконкому; Губенко Наталія Сергіївна—заступник міського голови; Колесников Артем Юрійович—заступник начальника управління житлово-комунального господарства; Долинна Галина Миколаївна—керівник «Об’єднання власників квартир будинків №№109 і 113, по вул. Клубній»; Ярошенко Іван Васильович—керівник ОСББ «Ромашка-К».

Перед присутніми з відповідною інформацією виступив Артем Колесников. З його слів, на сьогоднішній день в місті тільки 6% будинків знаходиться в складі ОСББ. 30 будинків із 492. 14% квартир у цих будинках неприватизовані. Є проблеми у співпраці ОСББ та різних структур ЖКГ.

Про свою роботу на протязі тривалого часу в якості керівників ОСББ        докладніше розповіли Галина Долинна та Іван Ярошенко. Основною причиною труднощів в роботі ОСББ обидва керівники назвали небажання мешканців будинків допомагати керівникам у вирішенні спільних питань та фінансові труднощі. 

Жваві діалоги, котрі відбулись між представниками міської влади та членами громадської ради, показали присутнім, що дане обговорення не залишило байдужим нікого. Як зазначив у своєму виступі міський голова Василь Дзед це питання досить серйозне і починати його треба, спираючись на реальні можливості комунальних служб та нагальні потреби жителів нашого міста. Зважаючи на вимоги сучасності, справа стоїть не лише за результативним діалогом між працівниками ЖКГ та жителями багатоповерхівок. Дуже важливо визначитись із самою стратегією подальших організацій ОСББ в Конотопі. Попереду дуже складна і важка робота, бо треба прикласти дуже багато зусиль, щоб переконати мешканців багатоповерхових будинків створювати та вступати в ОСББ.

 Першочергове завдання міської влади полягає в питанні організації громадської думки, проведенні публічних обговорень із залученням газет та місцевого телебачення. Однозначно те, що вступ до ОСББ має мати позитивне значення в покращанні умов утримання будинків, в котрих проживають конотопчани.

Учасники зібрання прийняли всю надану і почуту інформацію до свого відома, постановили доопрацювати питання, що будуть мати важливе значення у виробленні програми створенні в місті ОСББ.