4 серпня 2011 року під головуванням секретаря міської ради Миколи Башкирова відбулося засідання міської комісії з питань соціального захисту осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, на якому розглядалися наступні питання:                            

1. Розподіл 8 путівок  для проведення  санаторно-курортного лікування в серпні 2011 року громадянами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Прийняте рішення: пропонувати путівки постраждалим особам згідно дати подання заяви, профілю захворювання, періоду оздоровлення та з урахуванням оздоровлення минулого року; особам, які проходили оздоровлення в минулому році, пропонувати путівки в разі відмови від них осіб, які в минулому році не оздоровлювалися; відмову від путівки оформлювати письмовою заявою постраждалого; особі 2 категорії пропонувати путівку в разі письмової відмови всіх осіб 1 категорії; в разі відмови особи, якій було запропоновано  путівку, останню пропонувати наступній  особі за чергою.

2.Розгляд звернення відділкової лікарні ст.Конотоп з питання виділення додаткових коштів на проведення безоплатного зубопротезування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Вивчивши реальну потребу в коштах стоматологічної поліклініки відділкової лікарні ст.Конотоп на проведення безоплатного зубопротезування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, комісія вирішила:

– провести перерозподіл коштів на 2011 рік між аптечними та лікувальними закладами для проведення безоплатного зубопротезування та безоплатного придбання ліків за рецептами лікарів громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, шляхом збільшення річної суми коштів по відділковій лікарні ст.Конотоп  на 6000,0 грн. за рахунок зменшення  річних сум коштів на 3000,0 грн. по КП “Аптека №226” та  на 3000,0 грн. ТОВ “Фарм-союз”;

– винести на розгляд виконкому міської ради в серпні 2011 року проект рішення “Про внесення змін до рішення виконкому міської ради від 31.01.2011 №17 “Про використання в 2011 році коштів субвенції на пільги та медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”.

Цього ж дня під головуванням секретаря міської ради Миколи Башкирові відбулися:

– засідання комісії по звільненню громадян, що мають рідних, від плати за надання соціальних послуг територіальним центром соціального обслуговування Конотопської міської ради Сумської області, на якому розглянуто 1 звернення. Прийнято рішення: 1 особу звільнити від плати за соціальне обслуговування у зв’язку з тим, що донька є особою похилого віку.

– засідання комісії по розгляду заяв громадян з питань призначення всіх видів соціальної допомоги, на якому розглянуті питання:

1)надання, як виняток, житлової субсидії на житлово-комунальні послуги та придбання твердого палива, прийнято позитивні рішення по 19 заявах;

2)надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, прийнято позитивні рішення по 5 заявах.