RaliУ безпрецедентному для області змаганні візьмуть участь 70 екіпажів з України, Франції, Польщі та Російської Федерації.

Відкриваючи перегони, голова облдержадміністрації зазначив, що ралі сприятиме підвищенню авторитету Сумщини на загальнодержавній та світовій аренах, зростанню інвестиційної та туристичної привабливості регіону.

«Наша область виборола почесне право приймати змагання такого високого рівня, що свідчить про відкритість Сумщини, готовність до подальшого пошуку і всебічного розвитку», – наголосив голова облдержадміністрації.

Складні траси Середино-Буди, Ямполя та Шостки підкорятимуть титуловані спортсмени – лідер команди SIXT UKRAINE Вадим НЕСТЕРЧУК, пілот французької команди Dessoude Фредерік ШАВІНЬЇ, а також багаторазовий володар Кубків України з ралі-рейдів Богдан НОВИЦЬКИЙ.

Юрій Чмирь  особисто візьме участь у змаганнях на чолі «Команди сумчан».

 «Приймаючи такі престижні змагання, ми не могли залишатися осторонь, не вийти на старт. Сумщина – регіон автомобілістів, де поважають спорт та швидкість. Саме тому було прийнято рішення щодо формування «Команди сумчан», яка представлятиме область у ралі-рейді. Ми докладемо максимум зусиль, аби відстояти честь спортивної Сумщини», – зазначив губернатор.

Загалом екіпажі подолають 1000 кілометрів складної траси. Це – піщані дороги та броди, швидкісні відрізки рівнини та вузькі лісові ділянки.