preskonferen bahaПро це заявив голова облдержадміністрації, підбиваючи підсумки ІІ етапу ралі-рейду «Баха 1000», який відбувся в області 5-7 серпня під патронатом губернатора.

«Ми змогли належним чином підготуватися та провести змагання на найвищому рівні. Усі учасники та глядачі залишилися задоволеними. Для нас
це – головне», – підкреслив Юрій Чмирь.

Складні траси Середино-Буди, Ямполя та Шостки підкоряли екіпажі з України, Російської Федерації, Польщі, Франції та Білорусі, серед яких – лідер команди SIXT UKRAINE Вадим НЕСТЕРЧУК, пілот французької команди Dessoude Фредерік ШАВІНЬЇ, а також багаторазовий володар Кубків України з ралі-рейдів Богдан НОВИЦЬКИЙ.

За підсумками змагань, перше місце у категорії «рейд» посіла «Команда сумчан» у складі пілота Володимира ПИЛИПЕЙКА та штурмана Юрія ЧМИРЯ. Друге та третє місця відповідно вибороли Олег ЄРОФЄЄВ/Ігор КУНАКОВ та Альберт КУРТУШОВ/Олег УШАТИК. У категорії «спорт» трійка лідерів виглядає наступним чином: Микола КУЗНЄЦОВ/Дмитро ЦИРО, Богдан НОВИЦЬКИЙ/Віталій ЄВТЕХОВ, Юрій КОНДРАТІЄВ/Андрій СОЛОПОВ.

Запорукою успішного виступу екіпажу та своєї перемоги загалом Юрій Чмирь вважає злагоджені дії пілота та штурмана, а також волю до перемоги.

«Ми боролися за честь Сумщини, збагачували її спортивні традиції. А численні вболівальники, які нас підтримували, додавали сил та надихали на боротьбу», – резюмував голова облдержадміністрації.

За словами посадовця, він ініціюватиме підготовку заявки на внесення сумського маршруту до міжнародного каталогу ралі-рейдів.

«Схвалення нашої заявки дасть Сумщині можливість претендувати і на прийом змагань міжнародного рівня, наприклад, одного з етапів Кубку Європи, – зазначив Юрій Чмирь. – Таким чином, ми зможемо зміцнити спортивний авторитет нашої області та України, дати поштовх до розвитку інфраструктури, туризму, залучити серйозні інвестиції в регіон».