CompВ травні-липні 2011 року спеціалістами відділу контролю міської ради спільно з фахівцями райсанепідстації перевірені 6 комп’ютерних клубів на території міста, які надають населенню послуги погодинного прокату персональних комп’ютерів.

         Результати перевірок показали, що далеко не всі підприємства відповідають встановленим до них вимогам та надають безпечні послуги. Площа залів у багатьох випадках не відповідає кількості  встановлених комп’ютерів, відсутні регламенти роботи за комп’ютером для дітей та підлітків за віком, освітлення та вентиляція не відповідають встановленим нормам. Працівники, не рідко, не мають медичних книжок, відсутні куточки споживача, книги відгуків і пропозицій  та інформація про суб’єкта підприємницької діяльності.         

         Усім господарюючим суб’єктам, у яких виявлені порушення, надані відповідні приписи про їх усунення та приведення діяльності у відповідність до вимог існуючих нормативних документів, виконання яких  перевіряється у встановлені терміни.

         Звертаємо також увагу батьків на необхідність цікавитися в якому комп’ютерному клубі і скільки часу проводить ваша дитина, чи не шкодить це її здоров’ю?  При появі питань, зауважень, скарг звертайтеся за телефоном  відділу контролю міської ради (з питань захисту прав споживачів) 2 30 26.