Gubenko[1]17 серпня в приміщенні міської ради  відбувся прийом мешканців міста з особистих питань заступником міського голови Наталією Губенко. В ході прийому було розглянуто 8 звернень, серед них: узаконення земельної ділянки, виділення земельної ділянки для будівництва будинку; надання дозволу на встановлення індивідуального опалення; ремонт каналізації та інші.

Заступником міського голови з окремих питань було надано роз’яснення під час особистого прийому, а по деяким зверненнях дано доручення виконавцям вирішити  питання згідно чинного законодавства.

Цього ж дня в приміщенні міської ради відбулося засідання адміністративної комісії. Під час засідання розглянуто 16 справ про адміністративні правопорушення, з них: 10 — порушення правил користування жилими будинками і жилими приміщеннями, 2 – доведення неповнолітнього до стану сп’яніння, 2 – порушення правил торгівлі на ринках, 1 – заняття проституцією, 1  – порушення правил утримання собак і котів. За результатами розгляду порушників було притягнуто до адміністративної відповідальності згідно чинного законодавства і накладено штрафи на загальну суму  2584 грн..