perevirka17 серпня перший заступник голови Антимонопольного комітету України Юрій  Кравченко та заступник голови Сумської облдержадміністрації Тамара Іщенко побували у Конотопі, де ознайомились із підготовкою навчальних закладів до початку нового навчального року.

19 січня 2011 року Кабінет Міністрів України закріпив Антимонопольний комітет за Сумською областю з метою налагодження ефективної взаємодії центральних органів виконавчої влади з місцевими органами влади для вирішення соціально-важливих питань регіону.

Перед початком навчального року постало питання, наскільки ефективно навчальні заклади області підготовлені до занять. І першим містом, з якого почалася перевірка, став Конотоп.

В рамках робочої поїздки Юрій Кравченко зустрівся з Конотопським міським головою Василем Дзедом, після чого здійснив об’їзд навчальних закладів міста разом із заступником голови Сумської облдержадміністрації  Тамарою Іщенко, начальником управління освіти і науки облдержадміністрації Любов’ю Пшеничною, заступником Конотопського міського голови Тетяною Володіною та начальником відділу освіти Конотопської міської ради Тетяною Шерудило.  

Першим навчальним закладом, з якого почалася перевірка, стала Конотопська гімназія Конотопської міської ради, де була проведена захоплива міні-екскурсія. Гості відвідали оновлену бібліотеку, комп’ютерний клас, кабінет психолога, конференц-зал, кабінети іноземних мов, звичайні навчальні класи. Також побували у спортивній залі, в їдальні, навіть почули, як співає зразковий дитячий хор «Шкільні роки».

Юрій Кравченко активно спілкувався з педагогами, запитував про проблеми та досягнення гімназії, цікавився питаннями матеріально-технічної бази, ремонтів, які були тут зроблені. Адже, за словами посадовця, майбутнє покоління України повинне жити і навчатися в хороших умовах.

Насамкінець перший заступник голови Антимонопольного комітету зазначив, що заклад у цілому готовий до прийняття учнів. «Приємно, що в гімназії зроблено якісний ремонт, поставлено нові вікна, були проведені заходи по енергозбереженню», – відзначив Юрій Кравченко. Також члени комісії порадили обладнати у закладі душові кімнати, що співпало з перспективним планом покращення матеріально-технічного стану закладу.

Крім Конотопської гімназії, почесні гості також відвідали навчально-виховний комплекс «Казка», Конотопську загальноосвітню школу №7.

Наприкінці свого візиту Юрій Кравченко побажав всім педагогам гарного навчального року, усмішок дітей, їхніх розумних поглядів, а також побажав, щоб процес навчання був взаємоприємним.

Зі свого боку, заступник голови Сумської облдержадміністрації  Тамара Іщенко подякувала всім батькам за їхню допомогу у підготовці  до нового навчального року.

Нагадаємо, що згідно розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації Юрія Чмиря, до 20  серпня всі освітні заклади  Сумщини мають бути  повністю готові до навчання. Отже, Конотоп із завданням справився.