Кожен виборець у разі зміни його персональних даних (прізвище, власне ім’я (всі власні імена), по батькові, дата народження, місце народження, виборча адреса) може звернутися до органу ведення Державного реєстру виборців відповідно до своєї виборчої адреси із заявою про внесення змін до його персональних даних у Державному реєстрі виборців. До заяви додаються документи (належно засвідчені копії документів), які підтверджують ці зміни, та довідка про включення особи до Державного реєстру виборців. Виборець, у персональних даних якого в Державному реєстрі виборців зазначено про його постійну нездатність пересуватися самостійно, може письмово уповноважити на таке звернення іншу особу.

У разі звернення щодо зміни виборчої адреси виборець подає заяву до органу ведення Державного реєстру виборців за новою виборчою адресою, до якої додаються документи (належно засвідчені копії документів), що підтверджують зміну виборчої адреси виборця.

Про своє конституційне право обирати багато хто згадує тільки в день голосування або за день-два до нього і не знаходять себе чи своїх рідних в списках виборців, але щось змінити буває вже запізно, це викликає знервованість, напругу на дільницях. Краще заздалегідь уточнити свої дані і спокійно йти на дільницю в день голосування. Шановні виборців, у разі, якщо під час останніх виборців Ви виявили неточності або ваші персональні дані протягом останнього часу змінювались, зверніться  до відділу ведення Державного реєстру виборців заздалегідь. Ми чекаємо на Вас адресою: м.Конотоп, проспект Миру 8 (адмінбудівля міської ради), кабінет № 305 (третій поверх). Телефон для довідок 6-55-09.