patriotНещодавно активісти молодіжного патріотичного руху міста взяли участь в обласній конференції «Військово-патріотичне виховання молоді», яка проходила  на базі Сумського обласного позаміського закладу відпочинку та оздоровлення – табір «Сузір‘я», що знаходиться в  Кролевецькому районі.

        Начальник обласного управління у справах сім’ї, дітей і молоді  Олег Лата  продемонстрував учасникам конференції облаштування літнього наметового пересувного табору військово-патріотичного виховання для дітей та юнацтва.     Під час відпочинкової зміни діти тут навчалися елементам військової дисципліни та вишколу, проводили творчі змагання між загонами, вчилися збирати-розбирати справжні автомати Калашникова та пістолети.

         Учасники семінару змогли відчути елементи військово-патріотичного виховання, що панували в таборі при дітях. Кожен зміг попрактикуватися у киданні метальних ножів у мішень, поспостерігати навколишні краєвиди у бінокль зі сторожової вишки, пройти колективне випробування курсом спеціальних вправ, які розвивають мислення і колективну свідомість. Харчувались присутні по тому ж меню, що і діти. А під час «круглого столу» кожен з учасників семінару зміг отримати відповіді щодо реалій і перспектив військово-патріотичного виховання в області.