UkrЩиро вітаю вас із 20-ю річницею  Незалежності  України!

       24 серпня 1991 року Верховна Рада Української РСР ухвалила Акт проголошення незалежності України, який 1 грудня 1991 року підтвердив народ на Всеукраїнському референдумі. Збулися мрії багатьох поколінь українців. Здійснилось наше прагнення бути господарями у своєму домі, жити у вільній, незалежній країні. Тернистим був шлях боротьби за право створити державу.  Але сьогодні Україна незалежна. І головна заслуга у цьому належить українському народові – всім і кожному зокрема.

День   Незалежності  в серцях українців став символом самоствердження, відчуття волі та суверенності. Ми зрозуміли, що самі повинні творити свою долю, стати будівничими майбутнього нашої країни. А це нелегка та відповідальна праця.

Україна в нас – одна. Для нас вона – єдина. Всім нам  хочеться,  щоб у  домі панували добро і щастя. У суспільстві – порозуміння і згуртованість. На рідній землі – мир та любов.

Тож давайте добрими справами сприяти процвітанню України та рідного міста!

Від щирого серця бажаю вам  міцного здоров’я, щедрої долі, мирного неба, достатку і добра.  Нехай всі ваші мрії, плани та задуми збуваються в ім’я нашої України та її майбутніх поколінь.

З повагою,  міський голова Василь Дзед