IMG_8854Святкування визначної ювілейної дати розпочалося урочистостями біля пам’ятника Тарасу Шевченку. Звертаючись до присутніх із вітальним словом, міський голова Василь Дзед повідомив конотопцям ряд приємних звісток.

Зокрема, Василь Іванович повідомив про те, що з державного бюджету виділені кошти на добудову пологового будинку та дитячої поліклініки на території лікарняного містечка. Роботи розпочнуться вже цьогоріч. Також виділені кошти на реконструкцію тепломережі міста, будівництво водопроводу на вул. М. Немолота для забезпечення питною водою мікрорайону «Загребелля». Завершуючи свій виступ, очільник міста закликав конотопців своїми добрими справами робити внесок у процвітання Україні та нашого міста. І побажав, аби любов до Батьківщини надихала громадян на нові звершення й успіхи.

            Перед присутніми також виступив начальник головного управління промисловості та розвитку інфраструктури Сумської  ОДА Сергій Крестенков, який передав вітання з нагоди 20-річчя Незалежності України від імені губернатора Сумщини Юрія Чмиря та голови обласної ради Геннадія Михайленка.

Особливим став цей день для юних конотопців, які під час урочистостей отримали паспорти громадян України – ознаку зрілості і належності до величного українського народу.   

Ще троє конотопців були відзначені Президентом України, а саме, отримали ювілейну медаль «20 років Незалежності України». Серед нагороджених – директор Конотопського авіаремонтного заводу «АВІАКОН» Олексій Єнін, завідувач дитсадком №4 «Сонечко» Надія Шатохіна та художній керівник народного аматорського колективу ветеранів війни та праці БК «Зоряний» Олена Колесник.

             По завершенню привітань присутні вшанували пам’ять видатних діячів українського народу покладанням квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку.