19

26 серпня, під головуванням міського голови Дзеда Василя Івановича відбулася 11 сесія Конотопської міської ради шостого скликання, на якій було розглянуто 21 питання.

В роботі сесії прийняли участь 31 депутат міської ради, Бояринцев Олег Анатолійович, перший заступник голови Сумської обласної ради, Доляр Григорій Янкелевич, депутат Сумської обласної ради, заступники міського голови, керівники структурних підрозділів міської ради, представники засобів масової інформації.

Напередодні сесії депутати розглянули та обговорили проекти рішень на засіданнях постійних комісій та загальних зборах депутатів.

Основне питання, яке розглядалося на сесії – «Про стан готовності закладів освіти міста до нового 2011-2012 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період». З даного питання депутати заслухали доповідь начальника управління освіти міської ради Шерудило Тетяни Миколаївни, яка інформувала про хід підготовки закладів освіти міста та відмітила, що галузь освіти Конотопа визнано найкращою в області. З даного питання також виступив голова постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, духовності, сім’ї та молоді, фізичної культури та спорту, засобів масової інформації Бібик Віталій Володимирович, який звернув увагу на значний обсяг роботи, проведений освітянами по підготовці до нового навчального року, та запропонував депутатам надати посильну допомогу галузі освіти міста.

Наступне питання, яке заслуховували на сесії – «Про стан профілактики правопорушень серед дітей та підлітків». Це питання, яке не може не турбувати, тому Тетяна Миколаївна, яка доповідала з даного питання, наголосила, що у навчальних закладах велика увага приділяється профілактиці дитячої злочинності. Проводяться тижні, декади та місячники  правових знань, зустрічі з працівниками правоохоронних органів, виступи агітбригад, проведення виховних годин, анкетування, тренінги. Складені соціальні паспорти класів, списки дітей, що перебувають на обліку в службі міської ради у справах дітей, кримінальній міліції у справах дітей. Також з даного питання виступив Назаренко Максим Вікторович, оперуповноважений кримінальної міліції у справах дітей, який інформував про тенденцію зменшення правопорушень серед неповнолітніх.

В ході сесії депутати затвердили звіт про виконання міського бюджету за І півріччя 2011 року, порядок надання компенсаційних виплат для відшкодування витрат на оплату комунальних послуг найбільш соціально-вразливим категоріям населення та кошторисного розрахунку. Положення про сектор міської ради з питань внутрішньої політики.

Крім того, депутати внесли зміни до  міського бюджету, до міської програми «Соціальна підтримка осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2009-2015 роки», до рішення міської ради від 30.12.2010 «Про реорганізацію територіального центру соціального обслуговування та створення центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів», до Положення про загальний відділ міської ради та прийняли ряд інших рішень з питань земельних відносин та комунальної власності.  

Також депутати затвердили заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Тимошенко Світлану Дмитрівну, яка до цього працювала начальником відділу-заступником начальника Конотопського міжрайонного управління інспекції ДАБК у Сумській області.

Після розгляду питань порядку денного слово взяв Олег Анатолійович Бояринцев, який відмітив у своєму виступі високий рівень роботи освітньої галузі міста та запевнив у допомозі на обласному рівні вирішення питань добудови полового відділення Конотопської ЦРЛ та відновлення роботи дитячого садка по вул.Трудовій.