Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань соціального захисту багатодітних сімей» з січня 2010 року було надано ряд пільг багатодітним сім’ям. Однак сім’ю, в якій виховувались діти від попередніх шлюбів, законодавчо до багатодітних не було віднесено.

Тому Законом України від 16.06.2011 «Про внесення зміни до статті 1 Закону України «Про охорону дитинства» було визначено, що відтепер багатодітна сім’я – це сім’я, в якій подружжя (чоловік та жінка) перебуває у зареєстрованому шлюбі, разом проживає та виховує трьох і більше дітей, у тому числі кожного з подружжя, або один батько (одна мати), який (яка) проживає разом з трьома і більше дітьми та самостійно їх виховує. Таким чином, дані сім’ї мають право на отримання посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї.

         Для отримання посвідчень необхідно до відділу у справах молоді та спорту надати такі документи:
            1. заяву батька або матері про видачу посвідчень;
            2. копії свідоцтв про народження дітей;
            3. копії сторінок  паспорта  батька  та  матері  з  даними   про прізвище, ім'я, по батькові, дату його видачі і місце реєстрації;
            4.копії ідентифікаційного коду батьків;
            5. довідку про склад сім'ї;
            6. фотокартки (батьків та дітей від 6 років) розміром 30 х 40 міліметрів;
            7. ксерокопію свідоцтва про одруження
        За додатковою інформацією просимо звертатись за адресою: м. Конотоп, проспект Миру, 8, каб. 410, 411, тел. 6-61-34, відділ у справах молоді та спорту.