1 вересня. Цей день приходить у наші домівки з радістю, надією і сподіваннями. З душевним теплом його зустрічають і ті, хто вперше переступає поріг шкільного класу чи студентської аудиторії, і ті, хто веде у країну Знань своїх дітей та онуків.

Організовано в усіх навчальних закладах міста відбулися святкові лінійки з нагоди Дня знань та свята першого дзвоника. 6604 учні переступили пороги шкіл міста. Перший дзвоник надовго залишиться в серцях 651 цьогорічних першокласників міста, їх батьків і вчителів.

В кожному навчальному закладі побували депутати та представники міської ради, ветерани Великої Вітчизняної війни і працівники відділу освіти міської ради.

Міський голова Василь Дзед у цей святковий день відвідав спеціалізовану школу II-III ступенів  №2, а також  урочисто відкрив дві дошкільні групи в новоствореному навчально-виховному комплексі, де і вручив вихователям іграшки для маленьких вихованців.

Виступаючи перед школярами, батьками та вчителями Василь Іванович наголосив, що майбутнє нашого народу залежить від якісної освіти молоді, від залучення найкращого світового досвіду, збереження українських традицій. Василь Іванович подякував учням і вчителям за суспільно-корисну працю на благо нашого міста, завдяки чому Конотоп стає все красивішим і охайнішим.

Всім першокласникам цього дня від імені міського голови були вручені шкільні набори, а всі загальноосвітні навчальні заклади міста від імені голови обласної державної адміністрації Юрія Чмиря отримали шкільні бібліотеки із 24 книг.