pidpr2 вересня 2011 році в актовій залі Європейського університету відбулося урочисте відзначення Дня підприємця у місті.

На початку заходу міський голова Дзед Василь Іванович привітав підприємців з професійним святом. За сумлінну плідну працю та з нагоди професійного свята Почесною грамотою міської ради були нагороджені Новак Тетяна Миколаївна та Руденко Оксана Миколаївна. За вагомий особистий внесок у розвиток підприємництва в місті Грамотою сумської обласної ради нагороджений голова ради «Асоціації підприємств та підприємців малого та середнього бізнесу м.Конотоп» Юшков Сергій Васильович. Грамотою Сумської обласної державної адміністрації  – Мельник Сергій Анатолійович.

У рамках заходу було нагороджено переможців загальноміського конкурсу «Золотий Меркурій»: Стрільчук Ніну Петрівну (ТОВ «ТД «Стожари») у номінації «Кращий підприємець» у сфері виробництва; Тяжкороб Тетяну Миколаївну (магазин «Леді Х») у номінації «Кращий підприємець»  у сфері торгівлі; П’ятницю Тетяну Григорівну  (салон краси «Ідеал») у номінації «Кращий підприємець» у сфері обслуговування населення; Бондарчук Олену Григорівну (кафе «Елена») у номінації «Кращий підприємець» у сфері ресторанного господарства; ТОВ «Моторкомплект», директор Гірман Ольга Олексіївна, у номінації «Кращий платник податків року»; ТОВ «Сигмус», директор Щербань Сергій Степанович, у номінації «Кращий роботодавець року»; ТОВ «БАРКО-ТРЕЙД», директор Клименко Микола Михайлович, у номінації «Бізнес – стабільність».

Володарем «Золотого Меркурія» шляхом жеребкування було визначено  Тяжкороб Тетяну Миколаївну.

Для  переможців конкурсу та підприємців-гостей заходу було підготовлено змістовну розважальну програму та вітання від творчих колективів міста.