IMG_8939                                                                                                                                                                      

В рамках святкування Дня міста 4 вересня до Конотопа завітала найулюбленіша гра співучих українців «Карооке на майдані» з Ігорем Кондратюком. Запрошення на проведення зйомок до каналу СТБ надійшло від Конотопської міської ради і особисто від міського голови Василя Дзеда. Телеведучий Ігор Кондратюк разом із своєю командою записав на майдані  Конотопа 2 програми. В яких конотопці показали на всю Україну, які талановиті люди живуть і працюють на Сумщині.

Переможцю першої програми міський голова вручив спеціальний подарунок до Дня міста, а переможниця другої передачі отримала великий плазмовий телевізор. Також, всі фіналісти обох передач отримали традиційні капелюхи з грошима, і звичайно ж – визнання.

11 вересня, на каналі СТБ, планується трансляція першої передачі «Карооке на майдані» в Конотопі.

По закінченню зйомок очільник міста вручив телеведучому телепрограми Ігорю Кондратюку сувеніри з символікою міста Конотопа.

         Всенародна гра зібрала в Конотопі близько 7 тисяч глядачів, котрі прийшли на центральну площу міста, щоб на власні очі побачити як знімається «Карооке», та переконатись в тому, що наше славне місто багате талантами.

По закінченню телевізійних зйомок Ігор Кондратюк дав у приміщенні міської ради прес-конференцію для місцевих ЗМІ.