У рамках  програми «Шкільний автобус» сільським школам Сумщини передано 12 транспортних засобівIMG_0002

На придбання шкільних автобусів з обласного бюджету було виділено близько 4 мільйонів гривень, поінформувала заступник голови облдержадміністрації Тамара ІЩЕНКО.

 

За її словами, нові авто отримають школи Білопільського, Буринського, Конотопського, Кролевецького, Лебединського, Недригайлівського, Охтирського, Путивльського, Роменського, Середино-Будського, Глухівського та Ямпільського районів.

 

Як повідомила заступник голови облдержадміністрації Тамара Іщенко, всього  у поточному році заплановано придбати 42 шкільні автобуси, 13 – за кошти державного бюджету, 14 – коштом обласної казни та 15 – за рахунок місцевих бюджетів.

 

 «У рамках Стратегії «Нова Сумщина-2015» в області створюються рівні умови навчання для всіх дітей, незалежно від місця їх проживання, аби вони змогли сповна реалізувати своє конституційне право на освіту», – підкреслила Тамара Іщенко.

 

Ми маємо допомогти кожній дитині здобути якісні знання, які вона вкладе в розвиток нової Сумщини та України, зауважила заступник голови облдержадміністрації.