yarmarУ виставковому комплексі «Іллінський» відкрито VIII Міжнародну універсальну виставку міжрегіональної і зовнішньоекономічної співпраці «Слобожанський міст-2011» та виставку «Дні російських регіонів»

         «Слобожанський міст-2011» – це, перш за все, демонстрація вагомих досягнень двох сусідніх країн та доказ ефективної співпраці в торгово-економічній та науково-технічній сфері прикордонних областей Російської Федерації та України», – зауважив перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Олександр АВІПОВ.

         Як зазначив заступник          Міністра регіонального розвитку Російської Федерації Максим ТРАВНІКОВ, організована на Сумщині виставка – це ще один крок до збагачення партнерських стосунків між Україною та Росією, нова можливість до створення спільних бізнес-проектів.

         «Для нас дуже важливо та надзвичайно приємно вітати на Сумщині підприємства, з якими працюємо не перший рік, а також нових, потенційних партнерів, з якими сподіваємось налагодити тісні взаємовигідні зв’язки», – підкреслив перший заступник голови облдержадміністрації Віктор ЧЕРНЯВСЬКИЙ.

         Економічний потенціал Сумщини на виставці презентували: ПАТ «Сумихімпром», ПАТ «СНВО ім. Фрунзе»,  концерн «Укрросметал», ВАТ «Насосенергомаш», ТОВ «Керамейя», КП «Шосткинський казенний завод «Імпульс», ТОВ «Горобина», АТЗТ «Сумський фарфоровий завод» та інші товаровиробники.

         Головні економічні здобутки Російської Федерації представили провідні підприємства Курської, Бєлгородської, Брянської, Орловської, Архангельської та інших областей.