dorogПрем’єр-міністр України Микола АЗАРОВ, перебуваючи з робочим візитом на Сумщині, оглянув ділянку новозбудованої дороги Кіпті-Глухів-Бачівськ

Глава Уряду подякував робітникам, які були зайняті на будівництві магістралі, за швидку і якісну роботу, адже ремонт шляху вдалося завершити за короткий термін.

Високопосадовець наголосив, що попереду у будівельників доріг ще дуже багато роботи, адже влада ставить собі амбітні цілі – привести до ладу усю мережу шляхів в Україні.

«У 2009 році в країні було збудовано 9 кілометрів доріг, а в 2010 – уже 900. Цьогоріч  ми здамо 1,5 тисячі кілометрів сучасних автострад. Відтак, із заходу на схід України можна буде проїхати швидко та комфортно», – зазначив Микола Азаров.

Він поспілкувався також і з водіями, які високо оцінюють якість асфальтного покриття та вдячні владі за ремонт дороги.

Голова облдержадміністрації Юрій ЧМИРЬ підкреслив, що Сумщина отримала магістраль, яка відповідає усім сучасним вимогам, і це дуже важливо як для регіону так і для України в цілому.

«Ця ділянка траси є символічною артерією між нашою державою та Російською Федерацією, яка сприятиме розвитку міжнародних зв’язків. Крім того вона відіграватиме важливу роль при організації та проведенні фінальної частини Чемпіонату Європи 2012 року», – наголосив керівник області.

За його інформацією, автомобільна дорога проходить територією Кролевецького та Глухівського районів, загальною протяжністю майже 100 кілометрів. Її капітальний ремонт розпочався у 2007 році, проте лише сьогодні, демонструючи злагоджені дії керівництва держави та регіону, вдалося завершити роботи на цій ділянці.

«Ми ставимо перед собою амбітні цілі, прагнемо зробити нашу область процвітаючою та заможною, вивести її у п’ятірку лідерів. Сьогодні вже зроблено  вагомі кроки на шляху до цієї мети. Ми не збираємося зупинятися на досягнутому», – резюмував Юрій Чмирь.