0812 вересня під керівництвом міського голови Василя Дзеда у приміщенні міської ради відбулась апаратна нарада, під час якої керівники структурних підрозділів міської ради звітували про підсумки своєї роботи за тиждень.

Особливу увагу було приділено заходам з підготовки до осінньо-зимового періоду. Адже за графіком, 15 жовтня повинен розпочатися опалювальний сезон.

З даного питання інформував присутніх начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Ян Петрович Примак. Як зазначив Ян Петрович, питання  підготовки до осінньо-зимового періоду 2011-2012 років та виконання робіт з підготовки до опалювального сезону знаходиться на постійному контролі управління ЖКГ.

За інформацією начальника УЖКГ  одним із пріоритетних питань є підготовка до зими покрівель житлових будинків.

Станом на 30.08.2011 КРЕП «Центральне» виконало поточний ремонт майже 67% покрівель від запланованого обсягу робіт (витрачено 59 тис.грн. із 150 тис.грн. запланованих), ЖРЕП «Житлосервіс» відремонтувало 55% покрівель (витрачено 67 тис.грн. із 120), ТОВ ЖЕД «Південна» провело ремонт 97% покрівель (витрачено 25 тис.грн. із 26,0 запланованих), ТОВ ЖЕД «Сім вітрів» відремонтувало 68% (витрачено 103,4 тис.грн. із 155 тис.грн. запланованих).

Крім того, місцевим бюджетом передбачено витратити 295 тис.грн. на виконання капітальних ремонтів покрівель житлових будинків. На сьогодні укладені договори на виконання робіт, здійснена передплата на закупівлю матеріалів та проводяться роботи по ремонту. Станом на 30.08.2011 капітально відремонтовано 2170 м² покрівель.

Продовжуються роботи по комплексній підготовці житлових будинків до експлуатації в опалювальний період, ремонту систем водопостачання та каналізації, приладів електрозабезпечення будинків.

В цілому роботи проводяться задовільно, однак, необхідно вказати, що недостатньо активно проводяться роботи по промивці та гідравлічному випробуванню систем централізованого опалення житлових будинків. Так, практично всі житлово-експлуатаційні підприємства виконали дану роботу на 55-60% від запланованого обсягу робіт.

Теплопостачальними підприємствами міста ведуться роботи з підготовки котелень, ремонту та наладці котлів, насосного, запірно-регулювального обладнання і пристроїв.

В середньому, по всіх котельнях міста, заплановані роботи виконано на 92-94%.

Водопостачальними підприємствами міста виконуються роботи по підготовці водонапірних та каналізаційних насосних станцій, водопровідних та каналізаційних мереж, очисних споруд, транспорту та інженерної техніки.

В цілому роботи ведуться у відповідності з графіком. КП «ВУВКГ» на проведення робіт, станом на 30.08.2011, витрачено 129,1 тис.грн. з 293,9 тис.грн. запланованих (44%).

З метою забезпечення мікрорайону Загребелля питною водою продовжується виконання робіт по будівництву водопроводу. На проведення даних робіт було заплановано витратити 500 тис.грн. з державного і 50 тис.грн. з місцевого бюджету. На сьогодні виконано робіт на суму майже 380 тис.грн.

Підготовка до зими закладів освіти проводиться у відповідності з відповідним рішенням виконавчого комітету. Передбачені заходи виконані на 100%, крім проведення поточних ремонтів покрівель, які, станом на 30.08.2011, виконані на 80% (відремонтовано 1280 м² покрівель). Договори на послуги з теплопостачання знаходяться на стадії оформлення. Заборгованість за енергоносії відсутня. По всім закладам освіти складені акти прийомки теплопостачальними організаціями.

Підготовка закладів охорони здоров’я проводиться згідно графіків. Договори на обслуговування і постачання енергоносіїв укладені в повному обсязі згідно із затвердженими кошторисами.

Проведено гідравлічні випробування та промивання внутрішньобудинкових тепломереж всіх 18 будівель (100%).

Завершується робота по складанню актів та здачі готовності будівель теплопостачальним організаціям.

За інформацією керівників бюджетних установ міста будь-яких проблемних питань по підготовці закладів до зими немає.

Заслухавши інформація Яна Петровича, міським головою всім відповідальним керівникам було поставлене завдання активніше вести підготовку до опалювального сезону і вчасно забезпечити місто теплом.

Також, на засіданні були заслухані питання: про оперативну ситуацію в місті за тиждень, що минув; про стан виконання доходів міського бюджету; про надходження коштів до міського бюджету від плати за землю та інш.