Zrobleno na Sum

Маркування «Зроблено на Сумщині» стане регіональним брендом якісних товарів та послуг

 

Про це йшлося під час засідання ради директорів промислових підприємств області.

 

Керівники провідних підприємств обговорили питання створення сприятливих умов для розвитку та підтримки місцевого товаровиробника з метою підвищення конкурентоспроможності промислового комплексу області.

 

За останній рік на 7% збільшилася кількість продукції, якою сумські товаровиробники забезпечують жителів регіону, зазначив начальник головного управління економіки облдержадміністрації Олександр СІТАК.

 

За його словами, загалом 61% товарів та послуг для жителів області сьогодні виробляється та надається підприємствами Сумщини.

 

«Стратегією розвитку Сумської області на період до 2015 року «Нова Сумщина – 2015» передбачено запровадження маркування продукції місцевих товаровиробників знаком «Зроблено на Сумщині», що має сприяти збільшенню частки місцевих товарів на споживчому ринку. Сумська область – самодостатній регіон. Ми здатні забезпечити населення значним спектром необхідних товарів і послуг, переконаний Олександр Сітак.

 

Як зазначив начальник головного управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації Сергій КРЕСТЕНКОВ, на сьогодні близько 90% продукції машинобудування, 80% хімічної та нафтохімічної промисловості, 60% легкої промисловості має високу якість та експортується за кордон.

 

Маркування «Зроблено на Сумщині» надасть вагомі преференції для розвитку промисловості, нарощування виробничих потужностей, а найголовніше – створить умови для першочергового забезпечення місцевою продукцією сумські бюджетні установи.

 

Право отримати цей товарний знак матимуть практично всі виробники Сумщини, які пропонують високоякісні товари та послуги, поінформував Сергій Крестенков.

 

Інформація прес-служби ОДА