IMG_9172Місто Конотоп має багату самобутню, давню історію та традиції, що увібрали в себе долі багатьох поколінь українців. Гортаючи сторінки славетної історії, ми згадуємо минуле, пам’ятаємо всіх, хто прославив Конотоп ратними, трудовими подвигами, а також вніс свій вклад у науку, культуру та мистецтво.

Сьогодні Конотоп – один із найбільш промислових центрів Сумщини, потужній залізничний вузол зі значним економічним потенціалом та розвиненою транспортною інфраструктурою, що з’єдную Україну з Білоруссю, Росією та європейськими країнами.

15 вересня в міському Палаці культури міста Конотоп відбулося урочисте відкриття виставки-ярмарку «Конотопська сотня – 2011». Виставка вже давно перетворилася на відомий захід, який відкриває для усіх унікальну можливість продемонструвати свої успіхи та ознайомитися з досягненнями інших, розширити коло ділових контактів та домовитися про майбутнє співробітництво.

З кожним роком виставка-ярмарок стає все популярнішою. Збільшується кількість її експонентів, розширюється географія учасників, зростає зацікавленість відвідувачів.

Приємно відзначити, що багатогалузева універсальна виставка-ярмарок стала щорічною подією для усього регіону, подією на яку чекають, до якої готуються.

Урочисто відкриваючи виставку-ярмарок «Конотопська сотня – 2011», міський голова Василь Дзед  побажав всім здоров’я, щастя, радості, добробуту, та вдалого ярмаркування.

 У перший день роботи виставки конотопчани та гості міста стали свідками святкового відкриття пленеру-художників «Барви Малевича», послухали тематичні виступи художніх колективів, відвідали виставку художніх творів та творів самодіяльного ужиткового мистецтва, взяли участь у різних атракціонах.

Виставка  триватиме 4 дні, тож запрошуємо всіх відвідати виставку-ярмарку «Конотопська сотня – 2011», придбати різноманітні товари та прийняти участь у культурно-розважальних заходах.