golova ODA 

 

20 вересня голова облдержадміністрації побував на будівельному майданчику Сумського обласного театру для дітей та юнацтва

 

«Ми доводимо, що влада працює для покращення життя людей. Втілюючи Програму Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА «Україна для людей», ми зможемо вивести Сумщину на новий рівень», – зазначив губернатор.

За особистої підтримки Юрія Чмиря Сумщина отримає оновлений театр, аналогів якому немає в державі.

«Кошторисна вартість об’єкту – понад 12 мільйонів гривень. Наразі театр готовий більш як на 70%. Замінено опалення, водопровід та каналізацію, підлогу, вентиляційну систему, підсилено стіни та перекриття, ведуться опоряджувальні та зовнішні роботи», – повідомив заступник голови облдержадміністрації Микола ДЕРКАЧ.

Будівельники обіцяють закінчити ремонт до початку нового театрального сезону, а актори – вітати сумчан та гостей міста в оновленій будівлі прем’єрою.

Юрій Чмирь зазначив, що культура та мистецтво області отримують нове дихання.

У минулому році було проведено цілу низку Всеукраїнських та Міжнародних заходів, зокрема фестиваль «Золота валіза», міжнародний фестиваль «Organum», отримав підтримку та повернувся в регіон міжнародний дитячий, молодіжний фестиваль аудіовізуальних мистецтв «Кришталеві джерела», закінчується реконструкція театру для дітей та юнацтва, на черзі – втілення амбітних задумів щодо капітального ремонту театру драми та музичної комедії ім. М.С.Щепкіна.

«Ми постійно рухаємося вперед, реалізуємо задуми, будуємо нову Сумщину, в якій буде комфорт та достаток», – наголосив Юрій Чмирь.

Прес-служба ОДА