IMG_9250

У малому залі засідань Конотопської міської ради відбулась прес-конференція міського голови Василя Дзеда з представниками засобів масової інформації Конотопа.

На початку зібрання Василь Іванович привітав Олену Багрянцеву, головного редактора газети «Конотопський край», з днем народження і побажав їй плідної роботи на відповідальному посту. Голова Конотопського осередку НСЖУ, директор «ТРК «Вежа» Тетяна Голобурда долучилась до привітань на адресу молодого журналіста, вручила посвідчення члена Національної Спілки журналістів України і побажала успіхів на ниві журналістики.

Перші запитання від журналістів до міського голови стосувались стану підготовки всіх служб міста до опалювального сезону.

Міський голова Василь Дзед докладно виступив з цієї теми і завірив ЗМІ в повній готовності міста до початку опалювального сезону. На всі запитання, котрі задавались Конотопському голові представниками двох місцевих телеканалів і трьох газет, були в повній мірі надані вичерпні відповіді. Під кінець зустрічі Василь Іванович заінтригував журналістів інформацією про скоре відкриття нової, щойно збудованої дороги та святкові заходи, що плануються з нагоди Дня працівника освіти.

Нова дорога, котра фінансується з обласного і місцевого бюджетів — це щедрий і дуже потрібний подарунок жителям міста від влади, котра, як вже видно, не дає порожніх обіцянок.