IMG_926821 вересня 2011 року, на день Різдва Пресвятої Богородиці, на Вирівському кладовищі, відбулась урочиста церемонія перепоховання останків невідомого солдата, котрий загинув при обороні Конотопа у вересні 1941 року. Останки солдата були знайдені неподалік залізничної колії Київ-Москва, що проходить через м. Конотоп. Поряд з місцем, де загинув воїн, було знайдено 42 артилерійських снаряди часів далекої війни. Після проведення належної експертизи, результати котрої чекали близько пів року, було встановлено, що загиблий дійсно був солдатом Червоної армії, на жаль персонального медальйона при ньому не знайдено, тому ім’я  поки що, залишається невідоме, відомо тільки, що він був червоноармійцем 227 стрілецької дивізії 40 армії.

         У церемонії перепоховання невідомого солдата прийняли участь: представники міської влади, військовий комісар, депутати міської ради, священнослужителі, члени пошукового загону «Останній рубіж», військовослужбовці, представники ветеранських організацій, молодь міста.

Під скорботну музику і залпи військового салюту, червоноармієць був похований поряд з солдатами, котрі вже 65 років спочивають в братській могилі. Ще довго в серцях і душах наступних поколінь буде жити вдячність до захисників і визволителів нашого міста.