21 вересня в приміщенні міської ради під керівництвом міського голови Василя Дзеда, за участі заступників міського голови, керуючого справами виконкому, керівників структурних підрозділів міськвиконкому, директора КП ВУВКГ, приватних підприємців, що надають послуги по вивезенню сміття, дільничних інспекторів міліції, представників засобів масової інформації, відбулася нарада з головами квартальних комітетів міста.

В ході наради обговорювалися питання про підготовку до перепису населення у 2012 році;  організацію роботи дільничних інспекторів міліції на кварталах міста; про зміни в законодавстві щодо порядку призначення житлових субсидій; оформлення та видачу громадянам державних актів на право власності на земельні ділянки. Також розглядалися питання щодо ремонту доріг, водозабезпечення, електрозабезпечення, організації роботи громадського транспорту, благоустрою міста. Діалог між міською владою та головами квартальних комітетів, вийшов плідним, живим і конструктивним. По деяких питаннях, котрі виникали в ході обговорення, були зразу ж надані вичерпні відповіді, а по деяким міським головою були дані доручення відповідальним керівникам вирішити  їх згідно чинного законодавства.

По закінченню наради міський голова, за традицією, привітав голів кварткомів, які відзначили свій день народження у липні-вересні, та вручив квіти.