IMG_3082                                                                                                                                                                       

 До числа довгожителів нашого міста додалося ще одне ім’я: 24 вересня столітній ювілей відзначила Катерина Михайлівна Кольчицька.

Вона народилася в м. Борзна, Чернігівської області в сім’ї  селян. Працювала хатньою робітницею, прибиральницею. У роки голодомору була сортувальником на Конотопській фабриці «Утильсырьё», а в роки Великої Вітчизняної війни – працювала наладчицею на Конотопській швейній фабриці. Вона має понад тридцять років трудового стажу та є учасником Великої Вітчизняної війни, за участь у якій жінка була нагороджена низкою ювілейних відзнак. А ще Катерина Михайлівна Кольчицька – мати-героїня, про що свідчить однойменна медаль та п’ятеро прекрасних доньок, кожну з яких природа нагородила неординарністю та талантом.

У такий знаменний для родини Катерини Михайлівни день привітати свою маму, бабусю та прабабусю приїхали доньки, 12 онуків та 15 правнуків. І хоча більша частина цієї великої родини мешкає не в Конотопі, усі знайшли час і можливість вшанувати жінку, яка дала початок їхньому роду. Поздоровити довгожительку зі святом прийшли й представники міської влади: начальник міського управління праці та соціального захисту населення Геннадій Толкачов та його заступник Оксана Розанова, які урочисто вручили Катерині Михайлівні вітальні адреси від Президента України Віктора Януковича та міського голови Василя Дзеда та побажали зустріти ще не один ювілей. На знак вдячності ювілярка подарувала своїм численним гостям декілька пісень та віршів у власному виконанні. І кожний, кому довелося бути при цьому присутнім, були у захваті від оптимізму та відмінної пам’яті цієї жінки.