Evroregion Голова облдержадміністрації Юрій ЧМИРЬ обговорив перспективи подальшої співпраці єврорегіону «Ярославна» та Асоціації європейських прикордонних регіонів з генеральним секретарем організації Мартіном ГУІЛЕРМО-РАМІРЕСОМ

Очільник Сумщини зазначив, що за досить короткий час існування Єврорегіону вдалося реалізувати низку задумів та планів, що свідчить про серйозність намірів співпраці із Курською областю Російської Федерації.

«Реалізуючи програму Президента Віктора ЯНУКОВИЧА «Україна для людей» та Стратегію «Нова Сумщина-2015», ми постійно збільшуємо товарообіг, обмінюємося культурними надбаннями регіонів та держав, реалізуємо спільні ініціативи у молодіжній політиці», – наголосив Юрій Чмирь.

Він висловив переконання, що досвід міжнародної співпраці забезпечить стабільну динаміку євроінтеграції Сумщини.

Як наголосив Мартін Гуілермо-Рамірес, попри те, що відзначення 40-ї річниці створення Асоціації відбувалося у місті Курськ Російської Федерації, він не міг не відвідати Сумську область, яка разом з російськими колегами створила та активно розвиває єврорегіон «Ярославна».

«За ці роки ви разом зробили значно більше, ніж деякі єврорегіони Західної Європи протягом десятиліть. Нам є чого повчитися один у одного та перейняти корисний досвід», – зазначив гість.

Він репрезентував діяльність європейської міждержавної організації, спрямовану на подолання бар’єрів між прикордонними регіонами та запевнив, що подальша співпраця Сумської області з Асоціацією буде вигідною для обох сторін.

 Інформація прес-служби ОДА