IMG_8022У рамках виконання Програми Президента Віктора ЯНУКОВИЧА «Україна для людей» та Стратегії «Нова Сумщина-2015» в обласному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів відкрито лікувально-фізкультурний комплекс

Заступник голови облдержадміністрації Тамара ІЩЕНКО зазначила, що створенню належних умов для реабілітації дітей з ураженням нервової системи нині на Сумщині приділяється серйозна увага.

Наразі продовжується модернізація обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, створюються належні умови для лікування хворих дітей.

Услід за відкриттям реконструйованого басейну, ремонтом харчоблоку та житлових приміщень, у 2011 році з обласного бюджету виділено 1 мільйон гривень для продовження капітального ремонту центру.

Зокрема, понад 400 тисяч гривень спрямовано на реконструкцію лікувально-фізкультурного комплексу та допоміжних приміщень, на придбання обладнання та меблів, повідомила Тамара Іщенко.

Тут працюватимуть досвідчені спеціалісти з фізичної реабілітації та лікарі з лікувальної фізкультури і спортивної медицини.

Наразі триває ремонт центрального входу, фасаду, замінюються вікна та здійснюється реконструкція даху.

«Фізична реабілітація є одним з найважливіших методів лікування дітей з неврологічною та ортопедичною патологією, що починається ще в перші роки життя дитини відразу після встановлення діагнозу. Тому ми поставили за мету створити сучасний заклад соціально-побутової реабілітації дітей з фізичними вадами. Адже побудова нової Сумщини та відродження України починається з уваги до найбільш вразливих верств населення», – наголосила Тамара Іщенко.

Сумським обласним центром соціальної реабілітації дітей-інвалідів забезпечується надання консультативно-діагностичної, інформаційно-просвітницької допомоги дітям-інвалідам, їх батькам (опікунам), спеціалістам реабілітаційних відділень у районах області, що здійснює виїзна соціально-медична реабілітаційна бригада, до складу якої входять спеціалісти центру.

Інформація прес-служби ОДА