222Нещодавно в м.Путивлі проходив обласний зліт-форум молодіжних команд «Військово-патріотичне виховання молоді», присвячений 70-річчю початку партизанського руху, в якому взяла участь і молодіжна команда м.Конотопа.

Необхідно відзначити високий організаційний рівень даного заходу. Обласне управління у справах сім’ї, дітей та молоді на чолі з начальником – Латою О.Ю, зробили все можливе для того, щоб учасники форуму відчували себе комфортно. Проживали всі в заздалегідь підготовленому наметовому містечку, були розгорнуті пересувна кухня та центр дозвілля.

Дні були досить насиченими: розпочиналась програма заходу о 7.30 ранковою фіззарядкою, а закінчувалась о 23.30. За цей час учасники форуму взяли участь у відкритті обласного фестивалю патріотичної пісні «Партизанські зірниці», в якості волонтерів супроводжували дітей з різних куточків нашої області у Спадщанському лісі, Молчанському монастирі та прочитали їм цикл патріотичних лекцій, брали участь в урочистостях з нагоди 70-річчя партизанського руху на Меморіалі Слави. Були в програмі і цікаві екскурсії по історичних місцях Путивлю, інтелектуально-патріотична гра «Комунікейшн», пейнбольний чемпіонат і багатого іншого. Міська молодіжна команда виборола 2 місце в пізнавальному фут-квесті по території міста Путивль.

Та найголовнішим надбанням даного форуму є те, що команди-учасниці могли обмінятися накопиченим досвідом. Серед учасників була присутня команда з Курської області Російської Федерації – військово-патріотичний клуб «Прикордонник». Гості розповіли багато цікавого з досвіду своєї роботи як під час презентації, так і під час безпосереднього спілкування. Безперечно, що набутий досвід стане в пригоді кожному з учасників форуму для подальшого інтелектуального та патріотичного самовдосконалення.