27 вересня міський голова Василь Дзед за участі заступника міського голови Наталії Губенко, начальника управління ЖКГ Яна Примака провів нараду з керівниками житлово-комунальних підприємств міста, ЗАТ «Дорожник», теплових організацій, трамвайного управління, КП “ВУВКГ”.

Головним питанням, що обговорювалося, було питання про  виконання заходів по підготовці підприємств житлово-комунального господарства, транспорту та об’єктів соціальної сфери міста до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 років.

Як зазначили керівники житлово-комунальних підприємств міста, в місті продовжуються роботи по комплексній підготовці житлових будинків до експлуатації в опалювальний період, ремонту систем водопостачання та каналізації, приладів електрозабезпечення будинків. В цілому роботи проводяться задовільно і згідно графіків.

Теплопостачальними підприємствами міста ведуться роботи з підготовки котелень, ремонту та наладці котлів, насосного, запірно-регулювального обладнання і пристроїв.

Водопостачальними підприємствами міста виконуються роботи по підготовці водонапірних та каналізаційних насосних станцій, водопровідних та каналізаційних мереж, очисних споруд, транспорту та інженерної техніки.

Роботи ведуться у відповідності з графіком і будуть закінчені в належні терміни.

      

          Цього ж дня,  відбулося засідання постійно-діючої комісії з питання будівництва, обстеження житлового фонду, вибору земельних ділянок, розміщення малих архітектурних форм для здійснення підприємницької діяльності, розміщення зовнішньої реклами та присвоєння адрес будівлям. В ході засідання було розглянуто 16 питань: надання містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки на будівництво, надання дозволів на розміщення малих архітектурних форм, присвоєння адреси нежитловій будівлі; надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами та інші.

Всі питання були розглянуті згідно чинного законодавства і за результатами розгляду комісією прийняті рішення.