DSCN359328 вересня, під головуванням міського голови Дзеда Василя Івановича відбулася 12 сесія Конотопської міської ради шостого скликання, на якій було розглянуто 21 питання.

В роботі сесії прийняли участь 34 депутати міської ради, Бендерський Михайло Ананійович, Тимошенко Віктор Михайлович, депутати Сумської обласної ради, заступники міського голови, керівники структурних підрозділів міської ради, представники засобів масової інформації.

Напередодні сесії депутати розглянули та обговорили проекти рішень на засіданнях постійних комісій та загальних зборах депутатів.

Основне питання, яке розглядалося на сесії – «Про стан організації підготовки підприємств житлово-комунального господарства, промисловості, енергетики, транспорту та об’єктів соціальної сфери міста до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 років». З даного питання на сесію було запрошено керівників підприємств та організацій теплозабезпечення, водопостачання, газового господарства та ряду комунальних підприємств.

Депутати заслухали доповідь начальника управління житлово-комунального господарства міської ради Примака Яна Петровича, який змістовно інформував про стан підготовки міста до роботи в осінньо-зимовий період, зауваживши, що в цілому житлово-експлуатаційні підприємства міста підготувалися на 92% від запланованих обсягів робіт.

З даного питання також виступив заступник голови постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, охорони навколишнього середовища Омельченко Тарас Павлович, який відмітив належний рівень роботи по підготовці до осінньо-зимового періоду та звернув увагу на недостатній рівень реагування аварійної газової служби.

З питання правомірності заборони використання населенням газових форсунок присутніх інформував начальник Конотопського управління експлуатації газового господарства Краснянський  Павло Володимирович.

Крім того, депутати затвердили зміни до міського бюджету на 2011 рік, ряду міських програм, до установчих документів дитячої телеорганізації «КОН-ТАКТ», до містобудівної документації м.Конотоп.

Також на сесії було прийнято рішення про затвердження Програми розвитку житла соціального призначення у м.Конотоп на 2011-2017 роки, прийняття у комунальну власність територіальної громади м.Конотоп водопровідної мережі по 5-му і 6-му провулках вул.Колективної та вул.Жуковського, укладення договорів позички нежитлових приміщень та 8 рішень з питань земельних відносин. Розгляд одного рішення було перенесено у зв’язку з необхідністю додаткового вивчення матеріалів.