224Голова облдержадміністрації Юрій ЧМИРЬ взяв участь в урочистостях, присвячених Дню працівників освіти, та вшануванні переможців VІ обласного конкурсу «Золоте серце», що відбулися в Сумській обласній філармонії

Вітаючи педагогів Сумщини з професійним святом, очільник області акцентував увагу на високому покликанні вчителя – передавати естафету знань, формувати інтелектуальну еліту суспільства.

За словами голови облдержадміністрації, саме вчителі стають для підростаючого покоління джерелом мудрості та знань, закладають життєві пріоритети, моральні якості, почуття відповідальності та поваги до старших.

«Сумщина здавна славилася своїми педагогічними кадрами, здобутками у вихованні й навчанні підростаючого покоління. Завдяки консолідації зусиль влади та педагогів освіта поступово стає більш доступною і якісною. Освітні реформи, започатковані Президентом України Віктором ЯНУКОВИЧЕМ, мають на меті зберегти та примножити традиції вітчизняної системи освіти, забезпечити перехід на європейські освітні стандарти, гарантують гідну винагороду за труд працівникам освітньої галузі», – зазначив Юрій ЧМИРЬ.

Цього року на конкурс «Золоте серце» було представлено 65 робіт з 23 управлінь (відділів) освіти області. Найактивнішими виявилися педагогічні працівники Сум, Ромен, Шостки, Лебединського, Глухівського, Білопільського та Липоводолинського районів.

Переможців визначали за п’ятьма номінаціями: «Працівник дошкільного навчального закладу», «Працівник загальноосвітнього навчального закладу», «Працівник позашкільного навчального закладу», «Працівник професійно-технічного навчального закладу», «Працівник вищого навчального закладу».

Лауреати отримали дипломи управління освіти і науки облдержадміністрації, цінні подарунки та знаки «Золоте серце».

За значний внесок у розбудову освітянської галузі Почесну грамоту голови Сумської обласної державної адміністрації отримали: директор Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Лариса ТИХЕНКО, головний спеціаліст відділу з питань розвитку освіти та соціального захисту дітей управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Ольга ДЕРЮГА, начальник управління освіти і науки Сумської міської ради Антоніна ДАНИЛЬЧЕНКО.

Подякою голови Сумської обласної державної адміністрації нагороджені: майстер виробничого навчання державного професійно-технічного навчального закладу «Конотопське вище професійне училище» Олександр ФЕДЧЕНКО, вихователь-методист дошкільного навчального закладу № 8 «Дзвіночок» Роменської міської ради Лариса ЗАВОРОТЬКО.

Інформація прес-служби ОДА