IMG_93763 жовтня в приміщенні міської ради під керівництвом міського голови Василя Дзеда та за участю секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконкому, керівників структурних підрозділів міської ради відбулися апаратна та  робоча наради.

Головним питанням, що обговорювалося було питання про  підсумки оздоровчої кампанії 2011 року. Інформував присутніх з даного питання завідувач відділу міської ради у справах молоді і спорту Юрій Леміш. Як зазначив Юрій Іванович, під час оздоровчої кампанії функціонували пришкільні, профільні, заміські табори, санаторні групи, пересувні табори наметового типу.

Послугами оздоровлення та відпочинку було охоплено 4378 дітей (в 2010 році – 4059 дітей), в т.числі 1218 дітей оздоровилося в заміських таборах, 2690 – в пришкільних таборах.

Альтернативними формами оздоровлення було  охоплено  428 осіб, яким було надано туристичне спорядження МЦФЗН «Спорт для всіх». Дедалі більшою популярністю користуються у мешканців міста байдаркові сплави.

         У МДЦ «Артек» оздоровлено 17 дітей, з них 1 дитина-інвалід, 5 дітей обдарованих та 11 дітей-сиріт і позбавлених батьківського піклування.

У обласному таборі наметового типу «Сузір’я» оздоровлено 42 учні шкіл та 6 учнів ПТУ міста.

Всі діти-сироти шкіл-інтернатів 100% оздоровились в ДПЗДЗСТ «Ровесник» (державний позашкільний заклад – дитячий заклад санаторного типу), позаміських таборах та за кордоном.

         Під час оздоровчої кампанії діти охоплювалися такими видами зайнятості як екскурсійна діяльність, трудова діяльність: виробничі бригади, бригади по благоустрою, ремонтні бригади, трудові загони.

Із 1218 дітей, які оздоровилися в заміських таборах, оздоровилося в «Зорьці» – 628, 240 – в «Супутнику», 350 – в «Освіті».

Під час проведення семінару в обласному управлінні сім’ї, дітей і молоді зазначалося, що за попередніми даними серед міст обласного значення Конотоп займає І місце по відносній кількості оздоровлених дітей. Вперше за кілька останніх років виконані планові показники по оздоровленню дітей в заміських таборах. Велику роботу по підготовці заміського табору «Освіта» в цьому році провів відділ освіти міської ради.

         Під час наради було також заслухано інформацію про  оперативну ситуацію в місті за тиждень, що минув; про стан виконання доходів міського бюджету; про надходження коштів до міського бюджету від плати за землю; про роботу комунальної галузі міста; споживання води та електричної енергії бюджетними закладами та інш.