За ініціативи голови облдержадміністрації Юрія ЧМИРЯ з 10 жовтня в області розпочне роботу «гаряча» телефонна лінія «Стоп корупції»

Про це у ході брифінгу повідомив заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Олександр ЦУПРО.

Вона працюватиме за номером 63-17-03. У будні дзвінки прийматимуться з 8.00 до 17.15, а у позаробочий час, вихідні та святкові дні повідомлення про корупційні правопорушення будуть записуватися на автовідповідач.

 «Втілюючи в життя Програму Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА «Україна для людей» та Стратегію розвитку області «Нова Сумщина-2015», ми посилюємо заходи щодо запобігання та протидії корупції. Подолати це негативне явище можливо лише у тісній взаємодії влади і громадськості», – підкреслив Олександр Цупро.

При надходженні повідомлення про корупційні прояви від встановлених осіб Сумська обласна державна адміністрація робитиме відповідний запит до спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції (управлінь СБУ, МВС, прокуратури, податкової міліції ДПА в Сумській області). Про результати розгляду в обов’язковому поряду буде повідомлено автора звернення.

При надходженні анонімного повідомлення відповідно до норм чинного законодавства воно фіксуватиметься в спеціальному журналі і використовуватиметься та прийматиметься до уваги облдержадміністрацією в подальшій роботі.

«Обласна влада демонструє свою відкритість, стаючи ближчою до людей. З 10 жовтня буде запроваджено програмне забезпечення роботи зі зверненнями громадян, що дасть можливість створити електронну базу даних про звернення з можливістю якісного розгляду кожного з них, автоматизувати опрацювання звернень, проводити поглиблений аналіз порушених питань, підвищити якість формування звітної інформації, створити архів інформаційно-довідкових матеріалів», –  поінформував Олександр Цупро.

         Завдяки новому програмному забезпеченню буде впроваджений єдиний стандарт роботи зі зверненнями, забезпечений захист інформації щодо звернень та створена обласна система опрацювання звернень громадян.