8 жовтня в БК «Сучасник» відбувся фестиваль «Рудий кінь». 117

Вже вдруге молоді режисери та оператори представили свої роботи широкому загалу та отримали гідну оцінку членів журі.

            Цьогорічний фестиваль «Рудий кінь» порадував любителів кіно новими – цікавими та креативними роботами. Це короткометражні фільми – динамічні, яскраві, такі, що запам’ятовуються. На жаль, не всі автори кінострічок змогли приїхати на фестиваль – зокрема, учасники з інших міст – Луцька, Черкас, Кривого Рогу, Дніпропетровська. Зате порадували присутністю традиційні учасники з Одеси і, звичайно, конотопчани.

            Глядачі захоплено спостерігали за динамікою сюжетів, продуманими сценаріями, талановитою грою акторів і не могли відірвати захоплених поглядів від екрану.

            Члени журі цьогорічного фестивалю «Рудий кінь» також відзначили високий рівень майстерності картин, цікавий творчий підхід, збільшення кількості учасників. Тому й оголошення результатів затягнулося – журі довго радилися, які роботи визнати найкращими. Оцінювання проводилося в чотирьох номінаціях: драма, документальний фільм, пригодницький фільм та комедія. Отже, переможцем у номінації драма став фільм «Покоління» Максима Фірсенко (м.Одеса), І місце серед документальних фільмів виборола робота «Діти мертвого міста» Світлани Зозулі (м.Луцьк), найкращим пригодницьким фільмом було названо «На краю землі» Євгенія Сасіма (м.Конотоп), в номінації комедія перемогла кінокартина «Зроблено в Карпатах» Андрія Щербини (м.Конотоп). Гран-прі здобув фільм минулорічного переможця фестивалю Максима Ферсенко «Покоління», в якому зображено драматичну ситуацію із нашого сьогодення. Володарі трьох призових місць у кожній номінації отримали дипломи від організатора фестивалю – відділу міської ради у справах молоді та спорту, та цінні подарунки, серед яких – традиційний атрибут фестивалю – статуетка Рудого коня. Спонсором кінофестивалю виступила фірма «МАКС».

            Бажаємо всім переможцям успіхів та натхнення на створення нових цікавих робіт до наступного – вже третього молодіжного кінофестивалю «Рудий кінь».