10818 жовтня в приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості відбулась звітно-виборча конференція Конотопської міської організації ветеранів війни, праці, Збройних Сил та органів правопорядку. В конференції прийняли участь: міський голова Василь Іванович Дзед, голова обласної Ради ветеранів України Іван Костянтинович Прохоренко, делегати організації.

Про діяльність організації за останні чотири роки, перед зібранням, звітував голова організації Радзіванович Анатолій Борисович.

В своєму виступі Анатолій Борисович відмітив тісну співпрацю з міською владою у вирішенні соціально-економічних питань членів організації. Зупинився на досягненнях діяльності організації, відмітив кращих керівників первинних організацій, визначив проблемні питання та шляхи їх вирішення.

З вітальним словом до делегатів конференції звернувся міський голова Василь Дзед. Зокрема, Василь Іванович відмітив значимість  Конотопської міської організації ветеранів війни, праці, Збройних Сил та органів правопорядку в суспільному житті міста. По закінченню свого виступу, міський голова відповів на питання, котрі цікавили делегатів конференції та пообіцяв всіляко сприяти діяльності організації.

Відмітив діяльність Конотопської міської організації ветеранів війни, праці, Збройних Сил та органів правопорядку і голова обласної Ради ветеранів України Іван Прохоренко. Зокрема, Іван Костянтинович назвав Конотопську міську організацію ветеранів однією з кращих в області і що тільки у тісній співпраці з міською владою можна досягти таких результатів.

По закінченню, перед делегатами конференції, виступив народний хор ветеранів війни та праці міського будинку культури «Зоряний».