107Ім’я Ігоря Лисого вже давно знане серед широкого загалу інтелектуалів, зокрема подвижників літературного цеху. Вірші, оповідання, замальовки, кумедні історії з життя неодноразово друкувалися на сторінках місцевої, обласної та центральної періодики, а також у колективних збірниках «Поетичний край», «Місто кохане – мій Конотоп», альманахах «Слобожанщина» та «Земляки». Він член обласного літературного об’єднання, член Всеукраїнської спілки краєзнавців та Національної спілки журналістів України, автор-виконавець співаної поезії, лауреат та дипломант різних конкурсів та фестивалів. Також Ігор Едуардович автор кількох збірок, презентації яких відбувались раніше в центральній міській бібліотеці ім. С.І.Пономарьова.

І ось, 19 жовтня затишна зала центральної міської бібліотеки ім. С.І.Пономарьова зібрала шанувальників красного письменства на презентацію нової збірки оповідань Ігоря Лисого «Щаслива Іринка». Бібліотекарі  центральної міської бібліотеки ім.С.І. Пономарьова  Ірина Символ та Наталія Пошукайло підготували захоплюючу розповідь про творчість Ігоря Лисого, більш детально зупинилися на аналізі та змісті нової книги. Під час презентації бібліотекарі Любов Титаренко та Ніна Супрунова зачитували цікаві уривки з оповідань та кумедні історії з нової книги.

Багато теплих слів прозвучали на адресу Ігоря Лисого від його друзів та колег по перу – поетеси, члена двох Національних спілок письменників та журналістів України Надії Петренко, керівника літературної студії «Джерела» Ірини Козлової та місцевого барда Олександра Спицького, який виконав кілька своїх пісень.

         Також приємним спогадом, для присутніх на презентації студентів медичного училища, став виступ самого Ігоря Лисого, під час якого він поділився не тільки своїми планами на майбутнє, а й відповів на їх  численні запитання.