21-23 жовтня в місті Кролевець проходили  десяті   відкриті змагання зі спортивного орієнтування на приз голови Кролевецької райдержадміністрації. Цей захід вже набув статусу обласних змагань, а конотопська команда запрошується на нього регулярно.  Представництво на нинішніх змаганнях було досить поважне. Крім команди нашого міста, широко було представлено місто Суми – чотири команди із обласного Центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, а також брала участь у змаганнях команда студентів Глухівського національного педагогічного університету, інші команди представляли Кролевець та Кролевецький район. Загалом під прапорами змагань зібралося 16 команд, на старт вийшло 206 учасників різних вікових груп – від першокласників до ветеранів.

         Збірна команда нашого міста у складі 12 чоловік була представлена кращими вихованцями Сютур:  учнями Підлипненської ЗОШ та ЗОШ №7 під керівництвом тренера Тарасенка Руслана Борисовича.

         До програми першого дня змагань  входили індивідуально-командні змагання з паркового орієнтування. Наші вихованці продемонстрували командний дух, хорошу фізичну підготовку, точність виконання. Другий день змагань виявився складнішим – зовсім невідома траса, більш жорстка конкуренція і складна дистанція індивідуальних змагань в різних вікових групах.

За підсумками змагань збірна команда нашого міста увійшла в десятку переможців.