10625 жовтня в рамках робочої поїздки м.Конотоп відвідали: перший заступник голови Сумської ОДА Віктор Чернявський та начальник управління економіки Сумської ОДА Сергій Крестенков. Під час візиту Віктор Іванович Чернявський та Сергій Георгієвич Крестенков разом з міським головою Василем Івановичем Дзедом та секретарем міської ради Миколою Олександровичем Башкировим  ознайомились з роботою двох карусельно-кокельних установок по виробництву гільзи для моторних груп різних видів двигунів внутрішнього згоряння на ТОВ «Мотордеталь-Конотоп».

За словами генерального директора ТОВ «Мотордеталь-Конотоп» Володимира Папяна – на розвиток потужностей підприємства було додатково вкладено 3,8 мільйона гривень. Це дало можливість у серпні місяці запустити в роботу першу карусельно-кокельну установку, а 17 жовтня другу. Одна така установка дає до 700 тон продукції на місяць. З нового року на підприємстві, відомому далеко за межами України, планують запуск ще однієї установки – це дасть можливість більш твердо стати підприємству «на ноги», саме у фінансовому плані.

Після знайомства з роботою підприємства міський голова Василь Дзед   відмітив, що міська влада зацікавлена в економічному розвитку підприємств міста і буде цьому всіляко цьому сприяти, бо це достойний заробіток для конотопчан і збільшення надходжень до міського бюджету.