105                                                                                                                                                                             26 жовтня, під головуванням міського голови Дзеда Василя Івановича відбулася 13 сесія Конотопської міської ради шостого скликання, на якій було розглянуто 21 питання.

В роботі сесії прийняли участь 31 депутат міської ради, Бендерський Михайло Ананійович, депутат Сумської обласної ради, Лазаренко Олександр Вікторович, заступник Конотопського міжрайонного прокурора, заступники міського голови, керівники структурних підрозділів міської ради, представники засобів масової інформації.

25 жовтня депутати розглянули та обговорили проекти рішень на засіданнях постійних комісій та загальних зборах депутатів.

В ході сесії депутати прийняли ряд рішень з питань земельних відносин. Бурхливе обговорення в сесійному залі викликало рішення «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель м.Конотоп». Для більш детального ознайомлення з даним рішенням в роботі сесії було зроблено перерву на 20 хвилин. Після дискусій рішення з даного питання було прийнято.

Крім того, депутати затвердили зміни до міського бюджету на 2011 рік, програми економічного і соціального розвитку м.Конотоп на 2011 рік, плану діяльності Конотопської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік, до умов договорів купівлі-продажу об’єктів приватизації.

Також на сесії було прийнято рішення про прийняття міжбюджетних трансфертів на 2012 рік, про прийняття у комунальну власність територіальної громади м.Конотоп грального комплексу «Башні», затверджено положення про службу міської ради у справах дітей, відділ ведення Державного реєстру виборців міської ради та статут Конотопської центральної районної лікарні у новій редакції.

Розглянувши клопотання Сумської обласної ради щодо передачі нежитлового приміщення до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, враховуючи рекомендації профільної постійної комісії, депутати відмовили у передачі нежитлового приміщення з комунальної власності у спільну власність територіальних громад.

З метою попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення депутатами було прийнято рішення про визначення вільних від куріння місць в місті Конотоп. Даним рішенням було затверджено перелік вільних від куріння місць на території міста Конотоп, куди ввійшли шкільні подвір’я, ігротеки, територія дитячих оздоровчих таборів, зупинки громадського транспорту і маршрутних таксі, територія закладів освіти, фізичної культури та спорту та ін.

В кінці сесії депутати затвердили рішення про організацію звітів (зустрічей) депутатів Конотопської міської ради 6 скликання з виборцями, яким встановлено строки  проведення звітів.