Талант-шоу «Кураж по-конотопськи» збирає прихильників вокального жанру. Наші «зіркові дуети» складаються з професійних тренерів по вокалу та виконавців – мешканців нашого міста, які люблять співати. Це лікарі, вчителі, керівники закладів і просто прихильники гарної пісні. Оскільки це конкурс, в кожній програмі професійним журі буде визначатися пара з меншою кількістю і балів, і тільки глядацьке СМС голосування  зможе змінити рішення журі. І ваша улюблена пара залишиться в проекті.

Талант-шоу “Кураж по-конотопськи” проводиться в кілька етапів кожної другої суботи місяця, починаючи з 12 листопада 2011 року в МБК «Зоряний» о 16.00

Талант-шоу «Танцюю для тебе» збирає прихильників хореографічного мистецтва. До «зіркових дуетів» ввійшли професійні тренери та мешканці нашого міста, які займаються цим мистецтвом в свій вільний час.

Кожна пара буде танцювати задля здійснення мрії дитини, дитини з особливими потребами. За умовами конкурсу, професійне журі буде визначати власне переможців. Але за допомогою глядачів можна повернути в проект улюбленців.

Талант-шоу «Танцюю для тебе» проводиться щомісячно, кожної четвертої суботи, починаючи з 26 листопада 2011 року о 16.00

Квитки на шоу-програми можна придбати в МБК “Зоряний”, пр. Леніна, 7, тел. 2 28 01